Henvendelser til Enhet for inntak i region vest oppdatert 13. mars 2020

 

Bufetat region vest, Eining for inntak

 Postadresse: Postboks 2233, 3103 TØNSBERG

Besøksadresse: Bergen-Bjørnsgt. 1, 5008 BERGEN

                            Førde-Storehagen 1B, 6800 FØRDE

                            Stavanger- Statens Hus, Lagårdsvg. 44, 4010 STAVANGER 

 

 

 

 

NAVN

Mobil

E-post

 

 

 

 

Avdelingsleiar Bergen

Linda Nytræ

466 19 873

Linda.Nytrae@bufetat.no

Avdelingsleiar Stavanger

Synnøve Gjerde Nyborg

466 19 445

Synnøve.Gjerde.Nyborg@bufetat.no

 Telefonliste avdeling Vestland

 

NAVN

Mobil

E-post

 

Avdeling Vestland

466 19 100, tast 1

 

 

AKUTT TELEFON

Vestland kontortid

466 19 078

 

AKUTTEAM

Astrid Langseth

466 19 074

Astrid.Langseth@bufetat.no

 

Inger Anne Rosenlund

474 84 934

Ingeranne.Rosenlund@bufetat.no 

 

Ingvild Fauske Svabekk

466 16 827

Ingvild.Fauske.Svabekk@bufetat.no 

FAMILIEHJEMSTEAM

Anne Grete Grevstad 

466 18 841 

Anne.Grethe.Grevstad@bufetat.no

 

Anne Marie Kvamsås 

466 15 196 

Anne.Marie.Kvamsas@bufetat.no

 

Johan A. Kjerstad 

466 16 163 

Johan.Kjerstad@bufetat.no

 

May-Britt Fauskanger 

466 15 799 

May-Britt.Fauskanger@bufetat.no 

 

Ragnhild Meland 

466 15 802 

Ragnhild.Meland@bufetat.no

 

Svanhild T Stoyanov 

466 19 128 

Svanhild.Timberlid.Stoyanov@bufetat.no 

INSTITUSJONSTEAM

 

Anne Marie Nordstrøm 

466 15 807 

Annemarie.Nordstrom@bufetat.no 

 

Frank Atle Olsen 

466 19 867 

Frank.Atle.Olsen@bufetat.no

       

 

Kjetil Opskar 

466 16 799 

Kjetil.Opskar@bufetat.no 

 

Nina Brandtun 

466 19 076 

Nina.Brandtun@bufetat.no 

       

 

Veronica Helen Gjerde 

474 84 941 

Veronicahelen.Gjerde@bufetat.no 

FAGKOORDINATOR

Tom Erik Lærkerød

466 18 989

TomErik.Laerkerod@bufetat.no

 

Telefonliste avdeling Stavanger/Haugesund

 

NAVN

Mobil

E-post

 

Avdeling Stavanger/Haugesund

466 19 100-tast 2

 

AKUTT TELEFON

Stavanger/Haugesund kontortid

466 18 833

 

AKUTT

Grethe Rossebø

466 15 431

Grethe.Rossebo@bufetat.no

 

Maren Lemme (permisjon)

 

 

 

Nina Østebrød Skåra

466 17 626

Nina.Skara@bufetat.no

 

Rita Møller Halvorsen

466 18 843

Ritamoller.Halvorsen@bufetat.no

FAMILIEHJEMSTEAM

Grethe Rossebø

466 15 431

Grethe.Rossebo@bufetat.no

Henvisninger foreldre-barn senter

Ingebjørg Lillestøl Hebnes

466 19 453

Ingebjorg.Lillestol.Hebnes@bufetat.no

Familieråd

Randi Husveg

466 19 449

Randi.Husveg@bufetat.no

Henvisninger foreldre-barn senter

Tone Ranveig Hansen

466 19 861

Tone.Ranveig.Hansen@bufetat.no

 

Åsne Johnsen Bakke

 

 

INSTITUSJONSTEAM

Gro Tveita

466 19 462

Gro.Tveita@bufetat.no

 

Jane Byrkjedal

469 24 039

Jane.Byrkjedal@bufetat.no

 

Jorunn Seglem Asbjørnsen

466 18 225

Jorunnseglem.Asbjørnsen@bufetat.no

 

Marianne Lind

466 19 066

Marianne.Lind@bufetat.no

 

Silje Bru Hauge

466 18 202

Silje.Bru.hauge@bufetat.no

 

Randi Torstensen

466 18 835

Randi.Torstensen@bufetat.no

FAGKOORDINATOR

Arve Risnes

466 19 898

Arve.Risnes@bufetat.no

 

 

 

 

 

 

 

 

Se rutiner for inntak til akutt